Get Adobe Flash player

İşyeri Taşımacılığı

İş yerinizin veya ofisinizin taşınması, ortamda bulunan elektronik cihazlar, bilgisayarlar ve diğer ekipmanlar nedeniyle çok büyük dikkat ve titizlik gerektiren bir işlemdir.

Evden eve nakliyat ve iş yeri taşımacılığı konusunda nakliye sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız, konusunda deneyim kazanmış, işini nasıl yapacağını bilen kadrosu ile, işyeri veya ofisinizi en sorunsuz ve kısa sürede yeni adresinize taşıyarak sizlere memnuniyet ile sonuçlanan bir hizmet sunacaktır.

İşyerinizdeki masaüstü bilgisayarlar, laptop bilgisayarlar, hassas monitörleriniz, yazar kasa, fotokopi makinalarınız, fakslarınız, telefon ve santral cihazlarınız ile her türlü terminal ve diğer elektrikli ve elektronik eşyalarınız en iyi ve gerektiği şekilde uygun malzemeler ile emniyetli bir şekilde ambalajlanır.

Ofisinizdeki masa, koltuk, sandalye, sehpa, raf cam veya ahşap dolaplarınız gerekiyorsa demonte edildikten sonra gene en uygun hava kabarcıklı naylonlar, battaniye ve kraft kağıtlar ile emniyetli bir şekilde düzgünce ambalajlanarak taşınır.

ASANSÖRLÜ İŞ YERİ TAŞIMA

Mevcut adresiniz ile yeni taşınacağınız adresiniz, bina önüne ve ilgili katlara asansör aracımızın yanaşmasına uygun ise, iş yeri veya ofisinizi asansör aracımız ile daha hızlı ve pratik şekilde taşımaktayız. Asansörlü taşıma ek ücret gerektirebilmektedir, bu nedenle firmamızdan fiyat teklifi isterken asansör isteyip istemediğinizi ayrıca belirtenizi rica ederiz.